Aleksandra Meler, Robert Robaszkiewicz – Koncert piosenek “W poetyce jesieni”
Muzyka i taniec

Aleksandra Meler, Robert Robaszkiewicz – Koncert piosenek “W poetyce jesieni”

  • Wydarzenie archiwalne: 22.09.2023
Miejsce:
ŚwiatłowniaBydgoszcz, Św. Trójcy 15
Zapraszamy na koncert piosenek “W poetyce jesieni” w wykonaniu Aleksandry Meler z towarzyszeniem Roberta Robaszkiewicza. Będzie to połączenie wyśpiewanych lirycznych melodii z autorskimi aranżacjami z przewagą bluesowych współbrzmień na pianinie.

Aleksandra Meler zawód muzyka – wokalisty zdobyła w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Swoją technikę śpiewu doskonaliła również na studiach podyplomowych w bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego a także w poznańskim Prywatnym Policealnym Studium Sztuki Wokalnej. Fascynuje ją śpiewanie chóralne oraz solowe klasycznych pieśni ale nade wszystko lubi wykonywać piosenki.

Robert Robaszkiewicz to wykształcony i doświadczony muzyk, którego specjalnością jest gra na perkusji oraz instrumentach klawiszowych. Współpracuje z wieloma równie cenionymi muzykami. Ponadto z zawodu jest stroicielem pianin i fortepianów. Od wielu lat prowadzi firmę “Stavro Music” zajmując się profesjonalnie tego typu działalnością. Robert często koncertuje wykonując utwory bluesowe, m. in. z zespołem “Green Grass” a także jazzowe z Big-Bandem działającym przy bydgoskim Pałacu Młodzieży a nierzadko grywa w zespołach różnego typu, np. pop-gospelowych. Znany jest również z akompaniowania wokalistom na pianinie lub fortepianie.

Wstęp na koncert stanowi cegiełka na działalność Światłowni – 20 zł

Źródło: Otwarta Przestrzeń ŚWIATŁOWNIA

Otwarta Przestrzeń ŚWIATŁOWNIA

Świętej Trójcy 15
85-224 Bydgoszcz
tel.: 505 033 422

Powiązane wydarzenia

01
grudnia (piątek), godz. 18:00

Bianka Berezowska

08
grudnia (piątek), godz. 18:00

Muzyka włoska na żywo z GUY Crucillo

15
grudnia (piątek), godz. 18:00

Janusz Świątkowski

22
grudnia (piątek), godz. 18:00

Kolędy świata