5×5 OPEN CALL #3 – miniwystawa czasowa Jakuba Krawczaka
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

5×5 OPEN CALL #3 – miniwystawa czasowa Jakuba Krawczaka

  • dzisiaj
    ⟶ DO 09.08
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Centrum Nauki i Kultury Młyny RotheraBydgoszcz, ul. Mennica 10

Odwiedź miniwystawę prac Jakuba Krawczaka w Nowym Miejscu!

Projekt prezentowanych prac koncentrował się na stworzeniu abstrakcyjnych, trójwymiarowych form przestrzennych przy użyciu technik modelowania 3D. Autor czerpał inspirację z wyrobów ceramicznych i glinianych, a ich różnorodne struktury i faktury, połączone z organicznymi kształtami, tworzą interesujące kompozycje. Wykorzystanie modelowania 3D umożliwiło mi zaprojektowanie innowacyjnych form, które byłyby trudne do zrealizowania za pomocą tradycyjnych metod wykorzystywanych w rękodziele.

Kawiarnia Nowe Miejsce, w której prezentowana jest wystawa, to przestrzeń do wszechstronnego rozwoju kreatywności, w tym inspiracji artystycznej, a także pokazania współczesnych twórców.

Informacje organizacyjne:
Kiedy?  5.07.2024 r., wystawa potrwa od 5.07.2024 r., do 9.08.2024 r.
Gdzie? kawiarnia Nowe Miejsce w Młynach Rothera, wejście od strony tarasu
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Już wkrótce podzielimy się informacją o kolejnym terminie naboru Open Call.

Jakub Krawczak – projektant, ilustrator i grafik. Przez ostatnie lata realizował projekty dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, zajmując się projektowaniem graficznym, tworzeniem ilustracji oraz malarstwem cyfrowym. Twórca różnorodnych materiałów do publikacji cyfrowych i drukowanych o różnym stopniu skomplikowania i tematyce. Jego doświadczenie obejmuje m.in. serię ilustracji dla dzieci, krótkie komiksy, projekty graficzne opakowań oraz animacje. Student kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Źródło: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera