4. Ciechociński Kabareton, czyli terapia śmiechem.
Teatr / Kabaret

4. Ciechociński Kabareton, czyli terapia śmiechem.

  • Wydarzenie archiwalne: 12.08.2023
Miejsce:
Ciechocinek
Po raz czwarty w Ciechocinku odbędzie się kabareton. Na scenie muszli koncertowej 12 sierpnia wystąpią formacje świetnie znane nie tylko miłośnikom gatunku.
Super Show – Kruki i Wrona, w którego skład wchodzą: Andrzej Kozłowski, Bartosz Gajda, Jarosław Marek Sobański, Magdalena Furmanek oraz Damian Lebieda występuje w popularnym TV Show emitowanym na antenie telewizyjnej dwójki pod nazwą “Kabaret. Super Show Dwójki”.

Kabaret Zachodni to kabaret, który powstał w 2015 roku w Zielonej Górze. Zespół sceniczny tworzy czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w XX wieku. Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że “Zachodni” wejdzie Wam w głowy. Aktualnie skład tworzą: Jarosław Sobański, Janusz Pietruszka, Karolina Kuras, Tomasz Łupak.

Kabaret “Czwarta fala” – formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby – Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum”, ponad 45 milionów wyświetleń, jak również innych parodii, które zna cała Polska. Ich kanał śledzi ponad 750 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest jednym z najpopularniejszych kabartów w polskim Internecie. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią – tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy – Kloca i Wentyla. Kabaret pojawił się także w telewizji, m.in. w TVP2, Polsat, TVN i Polo TV. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali!

Źródło: Ciechocinek