20-lecie Kabaretu Neo-Nówka
Teatr / Kabaret

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

  • Wydarzenie archiwalne: 31.10.2021
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-320-lecie Kabaretu Neo-Nówka – to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie.


Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Występ kabaretu „Neo-Nówka” został przeniesiony z 19.09.2020.

Poniżej komunikat organizatora.
Szanowni Państwo,

występ Kabaretu „Neo-Nówka”, zaplanowany na 19.09.2020  w sali CKK Jordanki zostaje ponownie przeniesiony – na 31.10.2021. Godziny występów pozostają bez zmian. Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali oraz konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność nie ma potrzeby ich wymiany. Zachęcamy do zatrzymania biletów. Jesienią 2021 roku Kabaret Neo-Nówka zaprezentuje Państwu zupełnie nowy, jubileuszowy program z okazji 20-lecia powstania Kabaretu.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, w przypadku, gdy nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl

 

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Adria Art

 Kup BiletBilety w cenie: 60 zł  | 80 zł |  95 zł | 110 zł | 125 zł

 

 Organizator:Kontakt z ogranizatorem:


Adria Art
ul. Piotra Skargi 13


85-018 Bydgoszcz


52 371 58 48


adria-art.pl