11. Animocje & Platige Image: Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin”. Spotkanie z Mateuszem Tokarzem
Wstęp wolny  /  Online  /  Film

11. Animocje & Platige Image: Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin”. Spotkanie z Mateuszem Tokarzem

  • Wydarzenie archiwalne: 04.04.2022
Miejsce:
Miejskie Centrum KulturyBydgoszcz, Marcinkowskiego 12-14
online – FB Animocje i YouTube Animocje
Język: tylko w j.polskim
Czas trwania: 60′
Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin” sezon 1. i 2. Koordynacja produkcji i zarządzanie zespołem kreatywnym

Festiwal Animocje i firma Platige Image zapraszają na spotkanie z Mateuszem Tokarzem, Lead VFX Supervisor w Platige Image., który opowie o pracy przy post-produkcji oraz tworzeniu efektów specjalnych do serialu Netflixa “Wiedźmin” (sezon 1. i 2.).
Mateusz Tokarz – sztuka stała się jego pasją w liceum, ale w międzyczasie szukał „prawdziwego” zawodu i w ten sposób zaczął programować. Pod koniec studiów postanowił rozwijać swoje umiejętności artystyczne, zrezygnował z pierwszej pracy w branży gier i poszedł na Akademię Sztuk Pięknych. Po krótkim czasie został zatrudniony w największej polskiej wytwórni filmowej – Alvernia Studios. Jak sam mówi: „Miałem ogromne szczęście pracować w firmach od samego początku ich istnienia i dzięki temu miałem okazję poznać niemal każdy aspekt zarządzania projektami, produkcji filmów i gier.” Obecnie ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w postprodukcji filmów i reklam, produkcji gier i zarządzaniu grafiką. Z Platige Image związany jest od 7 lat.


Spotkanie odbędzie się online, tylko w języku polskim. Szczegóły niebawem w wydarzeniu na FB. Uczestnictwo w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestrację zamykamy o godzinie 19.50.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Karola Marcinkowskiego 12-14
85-056 Bydgoszcz
tel.:52 325 55 40