Logo partnera
Wstęp wolny  /  Dziedzictwo  /  Sztuki wizualne

10. rocznica powstania Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku: 10 lat w mgnieniu oka

  • Wydarzenie archiwalne: 01.09.2023
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Włocławek

Wystawa, na której wyeksponowane zostaną wybrane fotografie, przedstawiające wydarzenia, organizowane przez CK „Browar B.” na przestrzeni minionych 10 lat. Autorem zdjęć jest fotograf i grafik Browaru B. Mariusz Maciejewski. Dzięki jego czujności, intuicji, wyczuciu chwili i talentowi możemy oglądać fotorelacje, na których w sposób niepowtarzalny uchwycone zostały emocje i atmosfera towarzyszące wydarzeniom kulturalnym.
Podczas 10 lat pracy nasz fotograf spust migawki naciskał miliony razy, uwieczniając efekt pracy całego zespołu Browaru B. Wystawa jest prezentacją zaledwie fragmentu działalności koncertowej i edukacyjnej Centrum Kultury „Browar B.”
Wystawy będą prezentowane w Galerii Sztuki „Beczkownia” w Centrum Kultury „Browar B.” oraz w formie plenerowej na Placu Wolności.Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.: 54 427 02 30

Powiązane wydarzenia

04
października (środa), godz. 19:00

„Le Figaro” – Amore mio

14
października (sobota), godz. 17:00

Spektakl „Sposób na blondynkę”

24
października (wtorek), godz. 19:00

ABBA i INNI Symfonicznie

24
października (wtorek), godz. 19:00

Koncert ABBA i INNI symfonicznie