10-lecie Centrum Kultury “Browar B.” – koncert Urszuli Dudziak, Miki Urbaniak i Victora Davis’a
Muzyka i taniec

10-lecie Centrum Kultury “Browar B.” – koncert Urszuli Dudziak, Miki Urbaniak i Victora Davis’a

  • Wydarzenie archiwalne: 18.05.2024
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28

Zapraszamy na niezapomniane muzyczne świętowanie z okazji naszego 10-lecia. Specjalnie dla Państwa, 18 maja o godzinie 19:00, wystąpią niezwykli artyści – Urszula Dudziak wraz z Miki Urbaniak i Victorem Davisem.

Urszula Dudziak to ikona polskiej muzyki, znana na całym świecie z jej innowacyjnym podejściem do wokalu oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Przez lata swojej kariery mieszkała w Nowym Jorku, gdzie współpracowała z takimi legendami jak Nina Simone, Sting czy Herbie Hancock, tworząc dziesiątki albumów pod szyldem największych wytwórni płytowych, takich jak Columbia Records czy Atlantic Records. Jej niezwykła technika wokalna i charyzma sceniczna sprawiają, że każdy jej występ to prawdziwe wydarzenie.

Miki Urbaniak, córka Urszuli, również jest uznaną artystką, której muzyka czerpie z najlepszych tradycji jazzu i soulu, a współpraca z Victorem Davisem, uznanym gitarzystą, kompozytorem i aranżerem, dodaje ich występom wyjątkowej energii i nowoczesności.

Podczas koncertu usłyszycie największe przeboje Urszuli Dudziak oraz świeże kompozycje napisane specjalnie na tę okazję. Miki i Victor zaserwują również swoje hity oraz zaskoczą Was wykonaniami utworów światowych gwiazd takich jak Prince, Michael Jackson czy The Beatles. Całość zapowiada się jako ekscytująca mieszanka rytmu, talentu i pozytywnej energii.

Bilety po 120 zł dostępne w kasie Centrum Kultury “Browar B.” oraz online na stronie biletyna.pl

 Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 16:00

„Klimakterium… i już”

02
czerwca (niedziela), godz. 15:00–18:00

Dzień Dziecka z Browarem B.