VII Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży

VII Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży

04.01.2023

Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza powraca! 25 marca 2023 roku odbędzie się VII. edycja pianistycznych zmagań. Do udziału zapraszamy młodych pianistów z całej Polski!

W przeciągu minionych lat w Konkursie wzięło udział prawie 200 uczestników, którzy przybyli do Nakła nad Notecią m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Jeleniej Góry, Strzelina, Słupcy, Koła, Lipna, Sieradza, Solca Kujawskiego, Cekcyna, Konina, Chełmży, Torunia, Włocławka, Gdyni, Inowrocławia, Białegostoku, Krakowa i Bydgoszczy. Okazja do poszerzenia tej listy już niebawem, a to właśnie Ty, młody pianisto, możesz się do tego przyczynić!

Konkurs przeprowadzany będzie w trzech grupach wiekowych:
• I grupa: klasy I – II c.6 oraz I klasa c.4
• II grupa: klasy III – IV c.6 oraz II klasa c.4
• III grupa: klasy V – VI c.6 oraz klasy III – IV c.4

UWAGA: Na zgłoszenia czekamy TYLKO do 1.03.2023 roku. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Konkursu:
www.gmina-naklo.pl/konkurspianistycznynaklo.html

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz odpowiednie wypełnienie karty zgłoszeniowej i załączników.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.facebook.com/KonkursPianistycznyNaklo oraz kontaktując się za pośrednictwem maila: konkurspianistycznynaklo@wp.pl

Organizatorem VII Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Nakle nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle nad Notecią oraz Gmina Nakło nad Notecią. Partnerem wydarzenia jest YAMAHA.