Sztuka z odległej galaktyki / rusza Kosmiczna Galaktyka Kopernika!

Sztuka z odległej galaktyki / rusza Kosmiczna Galaktyka Kopernika!

24.08.2022

Teatr Muzyczny w Toruniu odkrywa nowe galaktyki i zaprasza na cykl wydarzeń zupełnie nie z tej planety! Wybierz się w podróż do świata sztuki i edukacji artystycznej i dołącz do Kosmicznej Galaktyki Kopernika.

W programie znajdują się wyjątkowe koncerty, warsztaty i prelekcje związane m.in. z muzyką, dźwiękiem i animacją filmową. Przyjeżdżający artyści będą pracowali z zastaną przestrzenią, którą spotkają na miejscu, inspirowali się ludźmi i charakterem miejsca. Wydarzenia łączą szeroko rozumianą sztukę z zagadnieniami związanymi z kosmosem i postacią Mikołaja Kopernika. Jak brzmią planety? Czy w kosmosie są dźwięki? Na jakich instrumentach grano w czasach Kopernika? Czy szum miasta może być muzyką? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas wydarzeń Kosmicznej Galaktyki Kopernika!

Cykl wydarzeń potrwa do końca października. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Informacje i szczegóły znajdziesz na www.teatrmuzyczny.torun.pl. Bezpłatne wejściówki można odebrać wcześniej lub bezpośrednio przed danym wydarzeniem w kasie teatru.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i obowiązują na nie wcześniejsze zapisy:

Biuro Obsługi Widza
e-mail: bow@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 512 982 813
tel: 56 678 75 18

LUB
kom: 512 983 022
e-mail: rezerwacje@teatrmuzyczny.torun.pl

Planowane wydarzenia:

 

Wydarzenie Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022.Źródło: Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

ul. Żeglarska 8
87-100 Toruń
tel.:56 678 75 18