IV Kujawsko-Pomorski Przegląd Pieśni Patriotycznych

IV Kujawsko-Pomorski Przegląd Pieśni Patriotycznych

07.09.2023

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat do wzięcia udziału w IV Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych!

Kujawsko-Pomorski Przegląd Pieśni Patriotycznych to propozycja dla młodych pasjonatów śpiewu z całej Polski, którzy gotowi są zmierzyć się z polskimi pieśniami patriotycznymi. W ramach konkursu, uczestnicy przesyłają nagranie wideo, autorskiego wykonania wybranego przez siebie utworu do dnia 20.10.2023. Po wysłuchaniu wszystkich nadesłanych nagrań, Jury typuje do udziału w finale na żywo po 5 uczestników z każdej kategorii wiekowej (I kat.: 7-10 lat, II kat.: 11-14 lat).

Finał odbędzie się 10 listopada 2023  w ramach obchodów Wigilii Święta Niepodległości w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Uczestników Przeglądu oceni Jury składające się z zawodowych muzyków. Wszystkie nadesłane nagrania zostaną opublikowane online. Biorący udział w finale konkursu otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres mailowy muzyka@kpck.pl nagrania wideo oraz skanu czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia.

Więcej informacji dotyczących wymogów technicznych nagrania oraz przebiegu konkursu można znaleźć w regulaminie.

IV Przegląd Pieśni Patriotycznych  Karta Zgłoszenia i RegulaminŹródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel.: 52 585 15 01