Informacje dla uczestników Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2022”

Informacje dla uczestników Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2022”

Szanowni Państwo, uczestnicy Przeglądu,

ze względu na duże zainteresowanie Przeglądem zdecydowaliśmy się rozpocząć przesłuchania konkursowe już 1 lipca 2022 w piątek! Przegląd rozpoczną przesłuchania podmiotów artystycznych z województwa kujawsko-pomorskiego. W załącznikach przesyłamy program Przeglądu, postaraliśmy się uwzględnić wszystkie prośby zawarte w kartach zgłoszenia. W programie wyznaczyliśmy godziny prezentacji poszczególnych Podmiotów artystycznych. Z przyczyn losowych, godziny prezentacji mogą ulec zmianie. W dniu prezentacji prosimy o zgłoszenie się co najmniej na godzinę przed zaplanowanym występem w Sekretariacie Przeglądu. Termin: 01-03.2022 Miejsce: Włocławek, Centrum Kultury Browar „B”, ul. Łęgska 28 

Pobierz harmonogram w formacie PDF: ARS 2022 Program

Piątek, 1 lipca 2022 – pierwszy dzień Przeglądu
godz. 15.00 – inauguracja Przeglądu

Muzyka:

1. Chór Klubu Seniora „Piast” z Włocławka
godz. 15.15
instruktor: Maria Madziarz
województwo: kujawsko-pomorskie

2. Zespół Wokalny „Lawenda” z Kujawskiego Stowarzyszenia Seniorzy Razem we Włocławku
godz. 15.27
instruktor: Roman Kamiński
województwo: kujawsko-pomorskie

3. Zespół Wokalny „Inwencja” z Soleckiego Centrum Kultury
godz. 15.39
instruktor: Tomasz Rudny
województwo: kujawsko-pomorskie

Folklor:

4. Zespół Pieśni i Tańca „Wrzos” z Centrum Kultury Browar B. we Włocławku
godz. 15.52
instruktor: Ireneusz Górkiewicz
województwo: kujawsko-pomorskie

Muzyka

5. Zespół Śpiewaczy „Wrzos” z Gminnego Klubu Seniora w Rojewie
godz. 16.02
instruktor: Janusz Kmieć
województwo: kujawsko-pomorskie

Folklor

6. Zespół Folklorystyczny „Senior Kujawy” z Centrum Kultury Browar B. we Włocławku
godz. 16.12
instruktor: Krystyna Wróblewska
województwo: kujawsko-pomorskie

Muzyka:

7. Zespół Wokalny „Brzozowiacy” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Wielkiej
godz. 16.24
instruktor: Dominika Kaczmarowska
województwo: kujawsko-pomorskie

8. Pani Halina Jarembska z Włocławka
godz. 16.35
instruktor: Krystyna Wróblewska
województwo: kujawsko-pomorskie

9. Zespół Wokalny „Feniks” z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
godz. 16.45
instruktor: Marta Haliniak
województwo: kujawsko-pomorskie

10. Zespół Wokalny „Leśna Kraina” z Cierpic
godz. 16.57
instruktor: Przemysław Rynkowski
województwo: kujawsko-pomorskie

Folklor:

11. Zespół Śpiewaczy „Jesienny Kwiat” z Szubińskiego Domu Kultury
godz. 17.09
instruktor: Rafał Świetniewski
województwo: kujawsko-pomorskie

Muzyka:

12. Żeński Chór Kameralny „Belcanto” z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
godz. 17.19
instruktor: Marta Haliniak
województwo: kujawsko-pomorskie

13. Pani Maria Rogozińska z Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku
godz. 17.43
województwo: kujawsko-pomorski

14. Zespół Wokalno-Instrumentalny „Łęgowianie” z Klubu Łęg we Włocławku
godz. 17.31
instruktor: Grzegorz Malkowski
województwo: kujawsko-pomorskie

15. Zespół Wokalno-Instrumentalny „Medic Retro” z Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku
godz. 17.56
instruktor: Piotr Sawicki
województwo: kujawsko-pomorskie

16. Toruński Retro Band z Centrum Aktywności Lokalnej Willa z Pasją
godz. 18.10
instruktor: Józef Narożny
województwo: kujawsko-pomorskie

17. Pani Jadwiga Skowrońska z Włocławka
godz. 18.30
województwo: kujawsko-pomorskie

spotkanie instruktorów zespołów z jury Przeglądu

 

Sobota, 2 lipca 2022 – drugi dzień Przeglądu
godz. 9.00 – rozpoczęcie prezentacji

Teatr:

1. Międzypokoleniowe Combo „Wszystko Będzie Dobrze” z Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury
godz. 9.00
instruktor: Anna Balsam
województwo: mazowieckie

2. Zespół „Kumosie” z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
godz. 9.30
instruktor: Elżbieta Łągiewka
województwo: śląskie

3. Kabaret AD HOC z Płocka
godz. 9.50
instruktor: Kazimierz Chlebowski
województwo: mazowieckie

4. Kabaret PEND-DO-LINI z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu
godz. 10.05
województwo: zachodniopomorskie

5. Pani Krystyna Wójcik z Klubu Seniora Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach
godz. 10.15
województwo: lubelskie
Folklor
6. Zespół Śpiewaczo-Ludowy „Niezapominajki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie
godz. 10.35
instruktor: Mirosław Łukasik
województwo: lubelskie

7. Folklorystyczny Zespół Śpiewaczy „Klepisko” z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
godz. 10.45
instruktor: Mieczysław Tkacz
województwo: śląskie

8. Zespół Śpiewaczy „Mizerowianki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu
godz. 11.00
instruktor: Halina Gryszko
województwo: śląskie

9. Zespół „Wrzosy” z Monieckiego Ośrodka Kultury
godz. 11.10
instruktor: Eulalia Sebunia
województwo: podlaskie

10. Zespół Śpiewaczy „Zdrowianki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
godz. 11.20
województwo: śląskie

Muzyka:

11. Zespół Wokalny Ad Libitum z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
godz. 11.40
instruktor: Gabriela Wiklak
województwo: łódzkie

Teatr:

12. Teatr GOQ z Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim
godz. 11.50
instruktor: Łukasz Molski
województwo: zachodniopomorskie

Taniec:

13. Zespół Ladies Dance z Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli
godz. 12.10
instruktor: Lubomiła Chmielewska-Szymczak
województwo: łódzkie

Muzyka:

14. Pani Maria Znoińska z Goniądza
godz. 12.15
województwo: podlaskie

15. Chór „Astra” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Białymstoku
godz. 12.25
instruktor: Aksana Dziadul
województwo: podlaskie

16. Pan Mirosław Łukasik i Pan Henryk Wysocki, „DUETFOLK” z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie
godz. 12.35
województwo: lubelskie

17. Zespół Instrumentalno-Wokalny „Złota Rybka” z Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim
godz. 12.45
instruktor: Jan Sokolnicki
województwo: zachodniopomorskie

Przerwa od 13.05 do 14.00

18. Zespół Wokalny „O Uśmiech Seniora” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Białymstoku
godz. 14.00
województwo: podlaskie

19. Pani Bożena Korżan, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów o. Lublin
godz. 14.15
województwo: lubelskie

20. Chór Męski Towarzystwa Śpiewaczego „Arion”, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
godz. 14.25
dyrygent: Rafał Palutkiewicz
województwo: lubelskie

21. Pani Irena Janus z Kłomnic
godz. 14.40
instruktor: Mieczysław Tkacz
województwo: śląskie

22. Zespół Śpiewaczy „Podzamcze” z Gminnego Ośrodka Kultury w Mełgwi
godz. 14.45
instruktor: Elżbieta Stoczkowska
województwo: lubelskie

23. Chór „Belcanto” z Klubu „Jubilat” Spółdzielni Mieszkaniowej w Białymstoku
godz. 15.00
instruktor: Izabela Jagłowska
województwo: podlaskie

24. Kabaret AD HOC
godz. 15.10
instruktor: Kazimierz Chlebowski
województwo: mazowieckie

Taniec:

25. Zespół Taneczny „Arabeska” ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Szczecinie
godz. 15.20
instruktor: Anna Mospinek
województwo: zachodniopomorskie

26. Zespół Taneczny „Senioritki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
godz. 15.25
instruktor: Piotr Ozga
województwo: śląskie

27. Grupa Taneczna „Jak nie my to kto” ze Stowarzyszenia „Radość Trzeciego Wieku” w Mińsku Mazowieckim
godz. 15.30
instruktor: Agnieszka Sawka
województwo: mazowieckie

28. Zespół Tańca Hawajska Hula „NANI KE OLA” z Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
godz. 15.35
instruktor: Longina Gołuńska
województwo: wielkopolskie

29. Zespół Taneczny „Senioritki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
godz. 16.05
instruktor: Piotr Ozga
województwo: śląskie

30. Zespół Taneczny „Arabeska” ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Szczecinie
godz. 16.10
instruktor: Anna Mospinek
województwo: zachodniopomorskie

31. Grupa Taneczna „Jak nie my to kto” ze Stowarzyszenia „Radość Trzeciego Wieku” w Mińsku Mazowieckim
godz. 16.20
instruktor: Agnieszka Sawka
województwo: mazowieckie

spotkanie instruktorów zespołów z jury Przeglądu,
zabawa integracyjna od 19.00 do 21.00

Niedziela, 3 lipca 2022 – trzeci dzień Przeglądu
godz. 9.00 – rozpoczęcie prezentacji

Teatr:

1. Kabaret „Szczęśliwa 60” z Warszawy
Grand Prix „ARS” 2018
godz. 9.00
województwo: mazowieckie

2. Teatr Poezji Oda z Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
godz. 9.25
instruktor: Stanisław Bisko
województwo: łódzkie

Taniec

3. Zespół Taneczny „Bajaderki” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu
godz. 10.00
instruktor: Jacek Stróżyk
województwo: zachodniopomorskie

Muzyka:

4. Duet Marysia i Basia z Klubu Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
godz. 10.15
instruktor: Sławomir Kaliszewski
województwo: wielkopolskie

5. Zespół Instrumentalno-Wokalny „Ciągle Młodzi” ze Stowarzyszenia „Radość Trzeciego Wieku”
w Mińsku Mazowieckim
godz. 10.25
instruktor: Ewa Gańko
województwo: mazowieckie

6. Zespół Wokalny „Jutrzenka” z Klubu Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
godz. 10.50
instruktor: Sławomir Kaliszewski
województwo: wielkopolskie

7. Zespół Wokalny „Retrowianki” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu
godz. 11.00
instruktor: Jolanta Wójcik-Oszmaniec
województwo: zachodniopomorskie

8. Chór „Sitanianie” z Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem
godz. 11.20
instruktor: Irena Dużyńska
województwo: lubelski

9. Zespół Wokalny Con Vigore z Klubu Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
godz. 11.35
instruktor: Sławomir Kaliszewski
województwo: wielkopolskie

Taniec:

10. Zespół „Assaya” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie
godz. 11.50
instruktor: Monika Wardecka
województwo: mazowieckie

11. „Sare Roma” – taniec cygański, Zespół z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Białymstoku
godz. 11.55
instruktor: Radosława Bogusławska
województwo: podlaskie

12. Zespół Taneczny „Seniority” z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile
godz. 12.15
instruktor: Joanna Kulak
województwo: wielkopolskie

13. Zespół „Assaya” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie
godz. 12.20
instruktor: Monika Wardecka
województwo: mazowieckie

14. Zespół Taneczny „Seniority” z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile
godz. 12.25
instruktor: Joanna Kulak
województwo: wielkopolskie

15. Zespół Taneczny „Pasjonata”, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Drezdenku
godz. 12.30
instruktor: Krystyna Żak
województwo: lubuskie

16. Teatr Tańca „Mim” ze Stowarzyszenia „Radość Trzeciego Wieku” w Mińsku Mazowieckim
godz. 12.35
instruktor: Agnieszka Sawka
województwo: mazowieckie

17. Zespół Taneczny „Seniority” z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile
godz. 13.00
instruktor: Joanna Kulak
województwo: wielkopolskie

18. Zespół Taneczny „Pasjonata”
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Drezdenku
godz. 13.05
instruktor: Krystyna Żak
województwo: lubuskie

19.Pani Jadwiga Kocik z Miejskiego Centrum Kultury w Skierniewicach
godz. 13.10
instruktor: Beata Niedzielska
województwo: łódzkie

Spotkanie instruktorów zespołów z jury Przeglądu
Koncert galowy i ogłoszenie wyników godz. 16.00

 

 

 



Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05