VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle – wyniki

VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle – wyniki

14.09.2020

Za nami VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle”, odbywający się pod patronatem Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziękujemy za wszystkie nadesłane fotografie! Jury pod przewodnictwem dyrektor KPCK w Bydgoszczy Ewy Krupy wybrało laureatów a nagrody zostały wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa 2020 w Strzelnie.

Grand Prix przyznano Wojciechowi Przybylskiemu z Bydgoszczy, za fotografię: Mój syn Igor z własnoręcznie wykonanymi przez naszą rodzinę Spichrzami przy ul. Grodzkiej 7-11 w Bydgoszczy.

Nagroda Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przypadła Arturowi Żero z Torunia, za fotografię: Ulica Ciasna w Toruniu.

Równorzędne wyróżnienia powędrowały do: Bogusława Dudziaka z Brzozy (fotografia: Ostromecko – Pałac barokowy Stary), Urszuli Kempy z Bydgoszczy (fotografia: Portret z Exploseum w Bydgoszczy w tle), Moniki Knapińskiej z Bydgoszczy (fotografia: Ruina zamku w Złotorii), Piotra Adama Zwarycza z Torunia (fotografia: Zamek Krzyżacki w Brodnicy oraz fragment miejskich murów obronnych).

Nagrody ufundował Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wszystkim laureatom szczerze gratulujemy!

 

 

 Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05