#Muzyka     

Zimowe warsztaty wokalne z zespołem bdgVOICES

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
KPCK - Bydgoszcz, pl. Kościeleckich 6 / pokaż na mapie

Lubisz śpiewać? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z muzyką? Bez względu na wcześniejsze doświadczenia muzyczne, znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zapraszamy młodzież i dorosłych, którzy pragną przy okazji dobrej zabawy poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu śpiewu.

Druga edycja warsztatów wokalnych odbędzie się w dniach 24.01-26.01.2020 w Salonie Hoffman w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Podczas trzech spotkań uczestnicy zdobędą możliwość pracy w zespole wokalnym, odbycia indywidualnych konsultacji z instruktorem, udziału w warsztatach z zakresu fizjologii narządu mowy, wypracowania prawidłowego toru oddechowego, podstaw emisji głosu mówionego i śpiewanego z elementami logopedii, nauki podstaw pracy w studiu muzycznym, a także udziału w realizacji nagrania audio-video utworu opracowywanego z zespołem podczas warsztatów.

Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie osobiście lub nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 15 stycznia 2020 roku (decyduje data stempla pocztowego) oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w warsztatach w wysokości 100 zł w tym samym terminie. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział.

Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA

Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: Marta Wierzbiańska 52 585 15 02 wew. 107 lub e-mailem: bdgvoices@kpck.pl


Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Wybrane propozycje organizatora

Bydgoszcz / dzisiaj KPCKJazz u Hoffmana: „TRIO XIII – Gorzycki, Górczyński, Królikowski” (muzyka współczesna/improwizowana)
Bydgoszcz / 29.02.2020 KPCKOd Teatru Polskiego do Pałacu Młodzieży, czyli spacer po bydgoskiej architekturze PRL-u
Bydgoszcz / 05.03.2020 KPCKFinał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Regionalnej
Bydgoszcz / 05.03.2020 KPCKHej maluszku nadstaw uszka!
Bydgoszcz / 06.03.2020 KPCKSpektakl „Przepis na miłość”