Zagłosuj na Bibliotekę przy ul. Szczytnej 13

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Książnica Kopernikańska - Toruń, Juliusza Słowackiego 8 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Drodzy Czytelnicy, możecie pomóc. W sobotę, 10 października, rozpoczyna się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Torunia na rok 2021. Bardzo prosimy, zagłosujcie na Szczyt dostępności w bibliotece na Szczytnej 13! Osiągnijmy to! (projekt ogólnomiejski nr O0664). Jego beneficjentami będą osoby niepełnosprawne, dla których biblioteka przy ul. Szczytnej 13, czyli Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, jest miejscem szczególnym (niemal drugim domem). W ramach projektu zamierzamy stworzyć przyjazną przestrzeń dla coraz większej liczby użytkowników Ośrodka. Pomoże w tym plan tyflograficzny (dotykowy) pomieszczeń, oznaczenia ułatwiające orientację osobom z wadami wzroku, pętle indukcyjne dla osób z wadami słuchu oraz udźwiękowiony sprzęt komputerowy i multimedialny. Głosowanie trwa do 19 października.


Źródło: Książnica Kopernikańska w Toruniu

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / 29.10.2020 Książnica KopernikańskaRola rodziny Steinbornów w życiu Torunia. Prelekcja Mateusza Hübnera
www.facebook.com/ksiaznicakopernikanska / 02.11.2020 Książnica KopernikańskaKiczery. Podróż przez Bieszczady. Spotkanie z Adamem Robińskim
Toruń / dzisiaj - 01.01.2021 Książnica KopernikańskaRozdajemy Wyprawki Czytelnicze dla przedszkolaków
Toruń / dzisiaj - 31.03.2021 Książnica KopernikańskaCo by było, gdyby, czyli spuść fantazję ze smyczy