#Dziedzictwo     

Wystawa Zabytkowych Pojazdów „18+”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Wąbrzeski Dom Kultury - Wąbrzeźno, Wolności 47 / pokaż na mapie

21 lipca od godz. 10.00 klasyczna motoryzacja ponownie zagości na wąbrzeskim rynku. A wszystko to za sprawą Wystawy Zabytkowych Pojazdów„18+” organizowanej już po raz kolejny przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Tego rodzaju kolekcjonerskie spotkania są nie tylko okazją do zaprezentowania swojego zabytkowego auta ale również dają możliwość do wymiany doświadczeń w zakresie przywracania zabytkowym pojazdom dawnego „ducha”.

Każdego roku prezentowane są w Wąbrzeźnie najpiękniejsze motoryzacyjne okazy
z XX  wieku, przy których każdy może sobie zrobić pamiątkową fotografię. Tradycyjnie już atrakcją niedzielnej imprezy będą   konkursy sprawnościowe przygotowane dla właścicieli moto - zabytków. Okolicznościowe Statuetki otrzymają właściciele „Najstarszego auta”, „Najoryginalniejszej stylizacji” i „Najoryginalniejszego pojazdu”. 

A może wśród osób zwiedzających wystawę narodzi się pasja kolekcjonerstwa oraz renowacji starych modeli. Aby to sprawdzić wystarczy dołączyć tego dnia do nas!

Wszyscy właściciele pojazdów zabytkowych zarejestrowani w Biurze Organizacyjnym WDK do 15 lipca  otrzymają pamiątkowe gadżety  oraz zostaną zaproszeni do uczestnictwa w rajdzie. Wpisowe 5 zł. 

Zapisy oraz bliższe inf. w Dziale Animacji Kultury WDK, tel. 56 6881727, wew. 24 lub drogą mailową na adres animacja@wdkwabrzezno.pl.


Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Wąbrzeźno / 24.11.2019 Wąbrzeski Dom KulturyAndrzej Kubacki - koncert
Wąbrzeźno / 26.11.2019 Wąbrzeski Dom KulturyPromocja albumu "Wąbrzeźno okiem drona"
Wąbrzeźno / 30.11.2019 - 14.12.2019 Wąbrzeski Dom KulturyWystawa malarstwa Jerzego Szczęsnego pt. „Ulotność"
Wąbrzeźno / dzisiaj (wydarzenie stałe) Wąbrzeski Dom Kultury„Wąbrzeźno w fotografii”
Wąbrzeźno / dzisiaj - 01.01.2101 Wąbrzeski Dom KulturyIgnacy Kowaliszyn "Ikony"