#Sztuki wizualne     

Wystawa malarstwa Jerzego Szczęsnego pt. „Ulotność”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Wąbrzeski Dom Kultury - Wąbrzeźno, Wolności 47 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

 „Ulotność” - to tytuł wystawy malarstwa wąbrzeźnianina Jerzego Szczęsnego, na którą zapraszamy 30 listopada o godz. 16.00 do Wąbrzeskiego Domu Kultury.

 

Artysta oprócz pracy grafika komputerowego pasjonuje się również rysunkiem, malarstwem, fotografią oraz podróżami rowerowymi.

 

Jego  obrazy prezentowane były w Wąbrzeźnie, Toruniu, Koszalinie, Sandomierzu, Skłudzewie k. Złej wsi Wielkiej,  Inowrocławiu, Płocku, Gniewkowie. - Prace przedstawiane na tej wystawie powstały z inspiracji, które czerpię z podróży, obserwacji otoczenia. Na bazie szybkich notatek zdjęciowych i szkiców tworzę własną interpretację tego co widzę. Pewnych chwil nie da się zatrzymać, przedłużyć, a są one piękne i ja próbuję je uchwycićtak
o swojej wystawie mówi sam autor. - Zachęcam wszystkich do oglądania mojej wystawy, gdzie przemijające chwile przedstawiam w malarstwie i rysunku – dodaje autor.

Ekspozycja czynna będzie do 14 grudnia.


Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Wąbrzeźno / 11.10.2020 Wąbrzeski Dom Kultury„Miłosna pułapka”
Wąbrzeźno / 11.10.2020 Wąbrzeski Dom KulturyMiłosna pułapka