#Sztuki wizualne     

Wystawa fotografii z 5. Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Skrzypcowego im. K. Lipińskiego

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego - Toruń / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Wystawa odbywa się w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura" - Toruń / Kujawsko - Pomorskie 2020.
Wystawa dostena będzie w terminie: 11.07 - 02.08.2020 r.   Wystawa fotografii Łukasza Ułanowskiego, które wykonał podczas ubiegłocznego  5. Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Skrzypcowego im. K. Lipińskiego.  

 

Łukasz Ułanowski - absolwent Fototechnikum w Zespole Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy, absolwent Kulturoznawstwa Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy ze specjalizacją fotografia i techniki multimedialne. Były koordynator kreatywnej przestrzeni fotograficznej w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy oraz wykładowca w Wyższej Szkole Gospodarki. Laureat międzynarodowych i krajowych konkursów fotograficznych. Fotodokumentalista Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.


Źródło: Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / 15.08.2020 CKK JordankiPolska muzyka filmowa
Toruń / 22.08.2020 CKK JordankiUwertury i makarony
Toruń / 29.08.2020 CKK JordankiBEETHOVEN ELECTRIC 2D
Toruń / 05.09.2020 CKK JordankiPodróż przez świat opery
Toruń / 11.09.2020 CKK JordankiInauguracja 42. sezonu artystycznego