#Sztuki wizualne     

Wystawa: Dyplomy – Wzornictwo UTP

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Galeria Miejska BWA - Bydgoszcz, Gdańska 20 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Zapraszamy na kolejną, dziesiątą już wystawę prac dyplomowych studentów Katedry Wzornictwa UTP. Ekspozycja ta przybliży wspólne działania studentów i ich opiekunów, powstałe w ostatnim roku akademickim. Zaprezentowane zostaną różnorodne projekty z wielu sfer dizajnu – od mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, po tekstylia czy elementy wypełniające przestrzeń publiczną. Każdy z tych projektów, to gotowa i w pełni profesjonalna oferta dla producentów, przygotowana przez młodych projektantów, którzy rozpoczynają dopiero swoją twórczą drogę na rynku. Mimo młodego wieku, mimo niewielkiego jeszcze doświadczenia, są to projekty na wskroś dojrzałe, zawierające w sobie jednak spory ładunek młodzieńczej fantazji i energii. Warto je zobaczyć, warto się im przyjrzeć, warto je też produkować – to uwaga dla producentów! Wystawa projektów dyplomowych odbywa się w ramach czwartej edycji Young4Design, czyli konferencji i wystaw, które są pokazem kreatywności i możliwości studentów oraz absolwentów Wzornictwa bydgoskiej uczelni.
Przed otwarciem wystawy zapraszamy 25 i 26 lutego od godz. 10.00 na obrony prezentowanych w Galerii Miejskiej bwa prac. Będzie to z pewnością ciekawa forma poznania wszystkich krętych ścieżek, którymi podążali młodzi dizajnerzy, pracując nad swoimi pomysłami.
Romuald Fajtanowski

kurator: Eliza Sikorra


Źródło: Galeria Miejska BWA Bydgoszcz

Wybrane propozycje organizatora

Bydgoszcz / 25.09.2020 - 31.10.2020 Galeria Miejska BWAKuba Mozolewski. Tresura nonsensu