#Sztuki wizualne     

Wystawa „Architektura Powiatu Inowrocławskiego w II Rzeczypospolitej Polskiej”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Teatr Miejski - Inowrocław, Plac Klasztorny 2 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.
W dniach 16 listopada – 7 grudnia 2019 roku w Teatrze Miejskim w Galerii Tymczasem będzie można obejrzeć wystawę pod nazwą „Architektura Powiatu Inowrocławskiego w II Rzeczypospolitej Polskiej”. W ramach ekspozycji przygotowaliśmy dla odwiedzających 16 tematycznych prac. Wystawa zostanie zorganizowana w ramach projektu „Infrastruktura Niepodległości: Architektura Polskich Powiatowych Projektów Modernizacyjnych”. Organizatorem głównym przedsięwzięcia jest Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin. Punktem inaugurującym wystawę będzie wernisaż, który odbędzie się 16 listopada o godzinie 13:00 w Galerii Tymczasem w Teatrze Miejskim.  W  programie wernisażu przygotowaliśmy dla gości następujące atrakcje: oprowadzenie kuratorskie po wystawie, występy grupy rekonstrukcyjnej oraz przedwojenną kawiarenkę.
Wystawę można odwiedzać w dniach 16 listopada – 7 grudnia od wtorku do piątku w godzinach 11.00 – 17.00 oraz w sobotę w godzinach 10:00 – 16:00.  Wstęp na wernisaż oraz wystawę jest bezpłatny.
architektura wystawa plakat 05

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / dzisiaj - 31.05.2020 Galeria MiejskaWYSTAWA RYSUNKÓW ANDRZEJA MLECZKI