#Muzyka     

Wieczór z kulturą, muzyką i smakiem Indonezji

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Dwór Artusa - Toruń, Rynek Staromiejski 6 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Wieczór z kulturą, muzyką i smakiem IndonezjiA Melting Point, to spotkanie dla wszystkich miłośników kultury indonezyjskiej, a także wszystkich tych, którzy chętnie odkryją nowe wrażenia!
Będziemy mogli podziwiać znanego wśród Indonezyjczyków wirtuoza gitary, jakim jest Tohpati, a także wysłuchać wyjątkowego chóru Sora Kabagjaan. Dla sympatyków tańca i egzotycznych wrażeń wizualnych wystąpi Warsaw Gamelan Group. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby na chwilę oderwać się od codzienności i zgłębić piękno Indonezji. Nie tylko przez wzrok i słuch, ale także zmysł smaku. Podczas wieczoru będzie możliwość zapoznania się bliżej z tym pięknym krajem.
Wydarzenie objęła swoim patronatem Pani Ambasador Indonezji Siti Nugraha Mauludiah, a także pan Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Termin: 16 września (poniedziałek), godz. 18:00-21:00, wstęp wolny.

Artykuł Wieczór z kulturą, muzyką i smakiem Indonezji – 16.09.2019 pochodzi z serwisu Dwór Artusa.


Źródło: Dwór Artusa

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / dzisiaj Dwór ArtusaMłynarski-Okudżawa-Cohen | Jerzy Mamcarz | koncert
Toruń / 26.09.2020 plenerPiknik na zakończenie lata w Kaszczorku
Toruń / 29.09.2020 Dwór ArtusaZwiedzanie Dworu Artusa
Toruń / 29.09.2020 Dwór ArtusaZwiedzanie Dworu Artusa
Toruń / 11.10.2020 online"Z obojem nie tylko w kwartecie", koncert z cyklu "Wychodząc z ciszy – O'bows Quartet dla Was"