#Sztuki wizualne     

wernisaż wystawy pt. „Korozja”

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza - Inowrocław, ul. Kilińskiego 16 / pokaż na mapie

Piękne dziewczyny ubrane w awangardowe stroje, w bardzo nietypowej lokalizacji - to motyw przewodni fotograficznego projektu, który w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny pojawi się w Bibliotece.

 

21 marca o godz. 18.00 w Saloniku Literacko-Artystycznym (Inowrocław, ul. Kilińskiego 16) odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Korozja”. Składają się na nią fotografie autorstwa Patrycji Wegner-Keiling – lokalnej fotografki, która pod okiem Alexa Lambrechtsa, Tomasza Lazara i wielu innych znakomitych artystów szlifowała swój „warsztat”. Na co dzień zajmuje się fotografią reportażową i artystyczną, a na swoim koncie ma współpracę m.in. z Iloną Felicjańską. Wystawę uzupełnią książki i czasopisma, a także: stare aparaty, obiektywy i akcesoria nawiązujące do 190-letniej historii techniki rejestrowania obrazu.

 

Na wszystkich uczestników wernisażu czekają pamiątkowe gadżety i inne niespodzianki. Wstęp wolny! Wystawa potrwa do 18 kwietnia 2017 r.

Plakat_WYSTAWA


Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 19.10.2017 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaWarsztaty dla „nawijaczy”
Inowrocław / 27.10.2017 Filia nr 4 Biblioteki MiejskiejStacja Fantastyki
Inowrocław / 04.11.2017 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaKonkurs recytatorski poezji Bolesława Leśmiana „I brzmieniem głosu dodasz znaczenia i treści”
Inowrocław / 02.12.2017 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaWojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej - Finał
Inowrocław / 02.12.2017 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaI Ty możesz stać się... AKTOREM!