#Edukacja     #dla dzieci

warsztaty ilustracyjne Narysuj mi, TATO!

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza - Inowrocław, ul. Kilińskiego 16 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

  „Narysuj mi, TATO!”
                       

 

 

            Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu
”Poczytaj mi, TATO!”.

 

            Tym razem zapraszamy ojców wraz z pociechami na warsztaty ilustracyjne Narysuj mi, TATO!. Wiadomym jest, że w książkach dla dzieci obok treści, liczy się również obraz. Te zajęcia pomogą stworzyć ilustracje do historii przygotowanych podczas warsztatów kreatywnego pisania. 
            Prowadzący warsztaty pomoże uczestnikom tak przygotować rysunek, aby był spójny
z treścią opowiedzianej historii. Umiejętności rysownicze uczestników nie są tak ważne, liczy się przecież dobra zabawa i wspólnie spędzony czas.

            Zgłoszenia na zajęcia, które odbędą się w Bibliotece Głównej 26 października o godzinie 1000, przyjmujemy pod numerem telefonu (52) 35-27-237 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Kilińskiego 16. Liczba miejsc ograniczona!

 

Warsztaty organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” oraz Zakładem Karnym w Inowrocławiu w ramach projektu „Poczytaj mi TATO!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza