#Edukacja     

Warsztaty edukacyjne

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
CSW - Toruń, Wały gen. Sikorskiego 13 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Od 16 czerwca we wtorki i czwartki w godzinach 14.00–18.00 dostępna będzie przestrzeń edukacyjna, gdzie przygotowane będą kreatywne zadania oraz materiały do ich realizacji pod okiem edukatorek CSW.

Wstęp: 10 zł/ osoba
więcej informacji: eduakcje@csw.torun.pl 
lub 56 610 97 16

 
Zasady organizacji warsztatów edukacyjnych:
Na miejscu może przebywać jednocześnie 12 osób. Uczestników obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 2-metrowego dystansu od innych osób. Pomiędzy warsztatami planowane są 60-minutowe przerwy w celu wywietrzenia i zdezynfekowania sali.

Dla Państwa bezpieczeństwa ze stanowisk edukacyjnych mogą korzystać wyłącznie osoby, które złożą oświadczenie o stanie zdrowia oraz udostępnią swoje dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).

Obowiązek zachowania dystansu nie dotyczy osób, które uczestniczą w warsztatach z dzieckiem poniżej 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie mieszkających lub gospodarujących.

Artykuł Edukacja wraca / WARSZTATY W CSW! pochodzi z serwisu Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.


Źródło: Centrum Sztuki Współczesnej ZNAKI CZASU

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / dzisiaj CSWNiezwykłe lato z Tess, reż. Steven Wouterlood, Holandia 2019
Toruń / dzisiaj CSWSmak pho, reż. Mariko Bobrik, Niemcy / Polska 2019
Toruń / dzisiaj CSWZdrajca, reż. Marco Bellocchio, Brazylia / Francja / Niemcy / Włochy 2019
Toruń / 07.07.2020 CSWZdrajca, reż. Marco Bellocchio, Brazylia / Francja / Niemcy / Włochy 2019
Toruń / 07.07.2020 CSWSmak pho, reż. Mariko Bobrik, Niemcy / Polska 2019