#interdyscyplinarne     #dla dzieci

warsztaty barbórkowe i konkurs plastyczny

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Kujawskie Centrum Kultury - Inowrocław, Plac Klasztorny 2 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.
Warsztaty barbórkowe, tematyczny konkurs plastyczny, biesiada górnicza. Te i wiele innych bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych przygotowało z okazji zbliżającego się święta górników – Kujawskie Centrum Kultury.
 
Na uczniów szkół i przedszkoli w wieku 5-8 lat czekają warsztaty barbórkowe, a dla przedszkolaków z grup zerowych oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych przygotowaliśmy tematyczny konkurs plastyczny pod nazwą „Górnictwo w oczach dziecka”.
 
Warsztaty barbórkowe tzw. „Barbórkowe party” odbędą się 3 grudnia w Wystawie Solnictwa przy ulicy Plac Klasztorny 2 w Inowrocławiu. W programie dla najmłodszych przygotowaliśmy: układanie puzzli, budowę tamy górniczej, quizy, konkurs plastyczny, prelekcje, opowieści, pokazy, a przede wszystkim – dobrą zabawę! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko oderwało się choć na chwilę od konwencjonalnych metod nauki – zapisz je na warsztaty i daj możliwość efektywnej nauki poprzez zabawę. Zapisy trwają do 29 listopada pod numerem telefonu 795 105 256.
 
To nie koniec atrakcji czekających na najmłodszych. Mamy też propozycję dla kreatywnych, pomysłowych, pasjonatów rysowania, malowania czy tworzenia. Kujawskie Centrum Kultury przygotowało konkurs plastyczny pod nazwą „Górnictwo w oczach dziecka”. Aby wygrać wycieczkę do Solnictwa i wziąć udział w wielkiej biesiadzie górniczej - wystarczy wraz z klasą lub grupą przedszkolną wykonać czapkę górniczą (czako) oraz pracę w formacie A4 dowolną techniką o tematyce górniczej. Biesiada będzie miała charakter zabawy połączonej z pokazem mody górniczej, poczęstunkiem oraz wspólnymi śpiewami. Termin nadsyłania prac mija 29 listopada.

Szczegóły dotyczące warsztatów i konkursu znajdziecie Państwo pod numerem telefonu 795 105 256. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo na stronie Kujawskiego Centrum Kultury.
 
 zrzut ekranu 2019-11-15 o 23.31.26
 
 
 
 

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / dzisiaj - 31.05.2020 Galeria MiejskaWYSTAWA RYSUNKÓW ANDRZEJA MLECZKI