#Muzyka     

Walentynki w Inowrocławiu z zespołem KOBRANOCKA

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Teatr Miejski - Inowrocław, Plac Klasztorny 2 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.
Zbliżają się Walentynki - Dzień Zakochanych, a my mamy propozycję nie tylko dla par! Jeśli szukasz prezentu dla najbliższej osoby, chcesz podziękować komuś wyjątkowemu albo po prostu sprawić sobie prezent… Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław przygotowali na 14 lutego muzyczną propozycję.
 
O godzinie 18:00 w Teatrze Miejskim zagra zespół KOBRANOCKA, których znany i lubiany przebój „Kocham cię jak Irlandię” do dziś wzrusza i bawi publiczność. Podczas koncertu, zespół zagra największe hity i zabierze przybyłych w muzyczną podróż po delikatnych i tych nieco ostrzejszych brzmieniach. Przed koncertem pod nazwą „Kocham Cię” Kobranocka, widownię rozgrzewać będzie zespół, który przypomni największe covery U2, czyli LOVE U2.
Tego dnia, w Teatrze Miejskim czekają na przybyłych bezpłatne niespodzianki! Akademia Szkolnictwa AS przygotowała słodki poczęstunek dla gości. Z kolei nauczyciele i uczniowie ze szkoły Cosinus postanowili zaprezentować swoje florystyczne umiejętności, a przy okazji obdarować obecnych kwiatami. Restauracja ROMA zasponsorowała voucher na walentynkową kolację dla dwóch osób.
Wystarczy przyjść na koncert i wziąć udział w naszej prostej zabawie! Szczegóły tej zabawy zdradzimy na miejscu.

To nie koniec walentynkowych atrakcji przewidzianych na ten dzień! Inowrocławską tradycją stało się już wypuszczanie lampionów w niebo. O godzinie 16:30, na mostku w Parku Solankowym, czeka na was pięknie rozświetlone niebo, występy wokalne oraz konkursy z nagrodami.
 
Jeśli jesteś singlem lub masz drugą połówkę! Jeśli masz przyjaciela od serca lub samych znajomych! Jeśli jesteś fanem dobrej muzyki lub po prostu potrzebujesz chwili wytchnienia! Dla nas to nie ma żadnego znaczenia…
Zapraszamy 14 lutego do Teatru Miejskiego. Bilety w cenie 20 zł od osoby na koncert zespołu Kobranocka oraz LOVE U2 można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16. 
 
kochamcie kck z logotypami  kopia
 
beznazwy

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 09.08.2020 muszla koncertowa w Parku SolankowymINOWROCŁAWSKIE LATO MUZYCZNE
Inowrocław / 14.08.2020 Teatr MiejskiKoncert Dawida Kwiatkowskiego
Inowrocław / 15.08.2020 muszla koncertowa w Parku SolankowymINOWROCŁAWSKIE LATO MUZYCZNE
Inowrocław / 16.08.2020 muszla koncertowa w Parku SolankowymINOWROCŁAWSKIE LATO MUZYCZNE
Inowrocław / 23.08.2020 muszla koncertowa w Parku SolankowymINOWROCŁAWSKIE LATO MUZYCZNE