#Edukacja     

W 80 minut dookoła świata: Wietnam, Laos, Kambodża, Birma

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Centrum Kultury Browar B. - Włocławek, ul. Łęgska 28 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Podróżnik Piotr Wnuk będzie przewodnikiem po Wietnamie, Kambodży, Laosie oraz Birmie. Opowie zarówno o swoich przygodach, jak też o tematach trudnych i przez to niepopularnych. Piotr Wnuk był wolontariuszem w wiejskiej szkole w Kambodży, gdzie zajmował się prostymi pracami i nauczaniem dzieci języka angielskiego. W przerwach pomiędzy zajęciami wsiadał na rower i jeździł po okolicznych wioskach. Nie zabraknie też historii z gościnnej Birmy oraz z bardzo popularnego ostatnio Wietnamu. Dowiemy się, jak wygląda codzienność mieszkańca animistycznej, laotańskiej wioski.

Godz. 18.00. Bilety 10 zł, kasa CK „Browar B.” i na www.biletyna.pl.                                                                                                                                                        Miejsce: Centrum Kultury "Browar B.", Sala Kameralna, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)


Źródło: Centrum Kultury BROWAR B.

Wybrane propozycje organizatora

Włocławek / dzisiaj - 31.05.2020 Centrum Kultury Browar B. onlineZajęcia online w Browarze B.
Włocławek / dzisiaj - 31.05.2020 onlineKultura w domu. Zajęcia taneczne z Browarem B.