#Teatr / Kabaret     

Uliczny Festiwal Żywych rzeźb i Art Ino Festiwal

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Rynek - Inowrocław / pokaż na mapie

    W najbliższą sobotę, 14 lipca 2018 roku, na inowrocławskim Rynku odbędzie się coroczny Art Ino Festiwal kojarzony z kolorowymi parasolkami nad „Królówką” oraz I Uliczny Festiwal Żywych Rzeźb FAN.
    Inowrocławski Rynek zamieni się w krainę szczudlarzy, żonglerów i bicyklistów. W centrum naszego miasta staną żywe rzeźby, które wywołują podziw nie tylko miłośników sztuki ulicznej. W to sobotnie popołudnie dla uczestników imprezy zaplanowano wyśmienite atrakcje – fakir show, pokaz iluzji Pana Li czy rowerowe show. Będzie okazja wziąć udział w nauce jazdy na monocyklu i w warsztatach charakteryzacji filmowej. Chętni pod profesjonalnym okiem, będą próbować sztuki żonglowania i skręcania balonów.

    „Uliczny Festiwal Żywych Rzeźb to całkowicie nowa propozycja dla mieszkańców i gości naszego miasta, idealnie wpisująca się w charakter dobrze już wszystkim znanego Art Ino Festiwal. Centrum Inowrocławia będzie pełne kolorów, a atmosferę, jak zawsze stworzycie Wy, drodzy inowrocławianie! Mogę też zdradzić, że oprócz ciekawych atrakcji szykujemy niespodziankę…” – mówi Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

    Parasolki, które już w czwartek pojawią się nad fragmentem ulicy Królowej Jadwigi, będą mogły stanowić tło kolorowych „selfie”. W sobotnie popołudnie do zdjęć będą pozowały także inowrocławskie wiewiórki. Dmuchańce, kolorowy fryzjer i malowanie twarzy, zwiedzanie wagonika tramwajowego to kolejne atrakcje, z których skorzystają uczestnicy wydarzenia.

    Zabawa na płycie Rynku rozpocznie się o godz. 16.00.
    Zapraszamy!

 

plakat

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 03.03.2019 Kujawskie Centrum KulturyZespół THE ANIMALS