#Teatr / Kabaret     

Tydzień, nie dłużej…” Teatru Kwadrat

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
aula UMK - Toruń, ul. Gagarina / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Zastanawiacie się co może wydarzyć w ciągu jednego tygodnia? W najnowszej komedii „Tydzień, nie dłużej” Teatr Kwadrat udowadnia, że bardzo dużo!

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną… Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i… nieodwracalną?!!!
Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni… PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.
Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego… no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???
„Tydzień, nie dłużej…” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…???

CZAS TRWANIA – ok. 2 godz. (z przerwą)

OSOBY:
Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak
Marc – Paweł Małaszyński

Zapraszamy już 19 stycznia 2019r. do Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Spektakl odbędzie się o godzinie 16:00 i 19:00. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów EMPiK.

Ceny biletów: 80zł, 95zł, 100zł, 130zł.
Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat. Serdecznie zapraszamy!