#Teatr / Kabaret     

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny “Mały Książę”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Centrum Kultury Browar B. - Włocławek, ul. Łęgska 28 / pokaż na mapie

Spektakl opowiedziany piaskiem, woda i światłem w wykonaniu gwiazdy programu “Mam Talent” w Browarze B. 28 września o 16.30.

Zwyciężczyni programu “Mam Talent”, Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą “Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. „Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Spektakl organizuje Agencja Artystyczno-Koncertowa ARTEX, tel. 515400723. Bilety po 70 i 75 zł w Browarze B. i na kupbilecik.pl.


Źródło: Centrum Kultury BROWAR B.

Wybrane propozycje organizatora

Włocławek / dzisiaj Centrum Kultury Browar B.Telewizja kłamie - spektakl komediowy
Włocławek / 23.02.2020 Centrum Kultury Browar B.Koncert: Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa
Włocławek / 27.02.2020 Centrum Kultury Browar B.Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest - krótkie filmy z “miłością w tle”
Włocławek / 28.02.2020 Centrum Kultury Browar B.„Życiem się ciesz” – koncert Wojtka Gęsickiego
Włocławek / 07.03.2020 Centrum Kultury Browar B.Kabaret Nowaki “Za granicą żartu”