#Muzyka     

Stanisław Soyka Trio

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Hala widowiskowo-sportowa - Mrocza, ul. Marszałka Józefa Piłsudskeigo 4 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Zapraszamy serdecznie na nadzwyczajny koncert Stanisława Soyki z zespołem. Artysta zawita do Mroczy już 10 listopada 2019 r.

Bilety do nabycia przez stronę eventim.pl lub w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy w godzinach urzędowania. Bilety w przedsprzedaży: 25zł/40zł/60 zł w dniu koncertu 35zł/50 zł/70 zł.  Więcej szczegółów znajduje się na plakatach oraz na stronach: mgokir.pl oraz na facebooku. Nie zwlekajcie, zaproście swoich przyjaciół i rodziny na koncert Stanisława Soyki z zespołem.  Warto wybrać się na koncert bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna
i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdzie a przekonacie się o tym osobiście. Zapraszamy.

 

soyka


Źródło: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy