#Edukacja     

Spotkanie pod hasłem „Świadomy senior”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna - Bydgoszcz, Stary Rynek 24 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie pod hasłem „Świadomy senior”, organizowane w ramach projektu „Bezpieczny e-senior”.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy od września br. realizuje projekt pn. Bezpieczny e-senior , który uzyskał dofinansowanie ze środków EFS (nabór 1/G/2019 Stowarzyszenia Bydgoskiej Lokalnej Grupy Działania „Dwie Rzeki”).

W ramach projektu odbędzie się bezpłatne spotkanie pod hasłem „Świadomy senior” na które zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby w wieku 60+.

W programie przewidziano:

  • warsztaty "W tyglu bożonarodzeniowych ozdób", w czasie których będzie okazja do wykonania dowolnych ozdób świątecznych
  • zwiedzanie Biblioteki Bernardynów oraz Introligatorni
  • prezentację prac artystycznych wykonanych przez uczestników projektu
  • wykłady m.in.: Senior i kultura - dr. Michalina Radzińska, Sekrety urody: prawidłowo dobrana pielęgnacja kosmetyczna, Odżywianie a sprawność intelektualna – dr. Agnieszka Kudanowska.

Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wybrane propozycje organizatora

Bydgoszcz / dzisiaj - 29.09.2020 onlineŚLADEM BYDGOSKICH LEGEND | WIRTUALNA GRA MIEJSKA - II ODSŁONA KONKURSOWA