#Literatura     

Spotkanie autorskie z dziennikarką i autorką książek obyczajowych – Marzeną Rogalską

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza - Inowrocław, ul. Kilińskiego 16 / pokaż na mapie

Przed Państwem Kobieta do Zadań Specjalnych (strona)
Nie ma medium, w którym by się nie odnalazła i nie zaskarbiła sobie sympatii odbiorców. Radio, telewizja, kino, teatr, a także… literatura.

 

 Znamy ja głównie z programów telewizyjnych, takich jak „Kocham Cię, Polsko!”, „Dzieciaki górą”, „Miasto kobiet”, czy „Pytanie na śniadanie”, gdzie wielokrotnie pokazała, że nie boi się wyzwań, nawet, jeśli… przeleje się trochę krwi. Zaczynała od radia, gdzie pracuje i dzisiaj, prowadząc autorską audycję w „Złotych przebojach”.  Podziwialiśmy ją także na ekranach kin
i telewizorów w najzabawniejszych polskich komediach i serialach, a także … jako głos Mafaldy Hopkirk w ekranizacji V. części Harrego Pottera. W 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a jej historie o przyjaźni i miłości od razu znalazły rzesze fanów. Któż to taki? Człowiek-orkiestra – Marzena Rogalska. Popularna dziennikarka, a od niedawna także pisarka, spotka się
z czytelnikami już 11 lutego (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym. Porozmawiamy o jej książkach, ale także o miłości i przyjaźni, bo Walentynki za pasem.

 

Zapraszamy po odbiór wejściówek od 4 lutego br. do Wypożyczalni dla Dorosłych.

 

 

Kobieta do Zadań Specjalnych w Bibliotece na Walentynki (media)

 

 Znana z wielu programów telewizyjnych, m in.: „Kocham Cię, Polsko!”, „Dzieciaki górą”, „Miasto kobiet”, czy „Pytanie na śniadanie”. Zaczynała od radia, gdzie pracuje i dzisiaj, prowadząc autorską audycję w „Złotych przebojach”. 

 

Podziwialiśmy ją także na ekranach kin i telewizorów w najzabawniejszych polskich komediach i serialach, a także … jako głos Mafaldy Hopkirk w ekranizacji V. części Harrego Pottera. W 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a jej historie o przyjaźni i miłości od razu znalazły rzesze fanów. Marzena Rogalska - popularna dziennikarka, a od niedawna także pisarka, spotka się z czytelnikami już 11 lutego (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym. Porozmawiamy o jej książkach, ale także o miłości i przyjaźni, bo Walentynki za pasem.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI na spotkanie można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych  od 4 lutego br.


Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / dzisiaj - 06.09.2019 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaWystawa fotografii „Wilno Miłosza”