#Teatr / Kabaret     #dla dzieci

RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM – ZŁOTA RYBKA

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Auchan - Bydgoszcz, Rejewskiego 3 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Złota rybka spełni życzenia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
17 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza wszystkie dzieci na pouczający spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Opowieść o spełniającej marzenia
złotej rybce rozbudzi wyobraźnię widzów i przypomni o negatywnych skutkach zachłanności. Wstęp wolny.
Gdyby tak złowić złotą rybkę, która musiałaby spełnić marzenia? Już wkrótce mali goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz zastanowią się nad swoimi trzema życzeniami i będą kibicować bohaterom spektaklu, którzy staną przed ważnym wyborem. Czy uda im się podjąć słuszne decyzje, a złota rybka spełni ich marzenia?
Głównymi bohaterami przedstawienia będzie dwójka przyjaciół – Koperek i Kminek. Między dobrymi znajomymi będzie dochodzić do częstych kłótni – zarówno tych prowadzonych półżartem, jak i poważnych, dotyczących ważnych kwestii. Czy bohaterowie będą potrafili podzielić się życzeniami, które zaoferuje złota rybka? Złowienie magicznej rybki będzie z pewnością próbą charakteru dla obu postaci i skłoni najmłodszych do refleksji nad zachłannością. 
Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.