#Muzyka     

PORY ROKU Z MISTRZEM – DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Filharmonia Pomorska - Bydgosz, Szwalbego 6 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA

Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Krzysztof Jakowicz skrzypce

  

Projekt PORY ROKU Z MISTRZEM inaugurował w 2016 z okazji dorocznego Święta Województwa. Biorący w nim udział wyróżniający się uczniowie szkół muzycznych Regionu, wyłonieni w wyniku przesłuchania, mieli tę wyjątkową, wspaniałą okazję, aby popisać się swoimi umiejętnościami w mistrzowskim gronie wykonawców. Z towarzyszeniem Capelli Bydgostiensis młodzi, utalentowani adepci skrzypiec i innych instrumentów mieli zaszczyt stanąć na estradzie: w 2016 przy Konstantym Andrzeju Kulce, w 2017 - Krzysztofie Jakowiczu, 2018 - Janie Staniendzie, w 2019 - Annie Marii Staśkiewicz, w 2020 mieliby zagrać ponownie w obecności mistrza Jakowicza.


Źródło: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Wybrane propozycje organizatora

Bydgoszcz / 15.08.2020 Filharmonia PomorskaKONCERT NA WODZIE - KONCERT PRZENIESIONY NA 15.08.2021
Bydgoszcz / 28.08.2020 Filharmonia Pomorska MAGIA KINA
Bydgoszcz / 05.09.2020 Filharmonia PomorskaWYDARZENIE IMPRESARYJNE: MELA KOTELUK – MIGAWKA
Bydgoszcz / 06.09.2020 Filharmonia PomorskaWYDARZENIE IMPRESARYJNE: KONCERT OSIECKA, MŁYNARSKI, PRZYBORA – P. MACHALICA, Z. ZAMACHOWSKI, H.ŚLESZYŃSKA, M. JANUSZKIEWICZ I INNI
Bydgoszcz / 09.09.2020 Filharmonia PomorskaKONCERT KAMERALNY