#Dziedzictwo     #Sztuki wizualne     

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Gmach Główny, Muzeum Etnograficzne, Zbiory Sztuki, Muzeum Historii Włocławka, Muzeum Stanisława Noakowskiego, Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny - Włocławek, Nieszawa, Kłóbka / pokaż na mapie

Już po raz trzeci, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, która odbędzie się 15–17 marca 2019 r. W tych dniach koszt biletu wstępu do wszystkich oddziałów MZKiD we Włocławku, Nieszawie i w Kłóbce będzie wynosił 2 zł*

NA CZYM POLEGA „WEEKEND ZA PÓŁ CENY” ?

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. 

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Więcej informacji o samej akcji znajdą Państwo na stronie: „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

 * 15 marca, jak w każdy piątek, we wszystkich oddziałach MZKiD obowiązuje wstęp bezpłatny.


Źródło: Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

Wybrane propozycje organizatora

Włocławek / 31.03.2019 Muzeum EtnograficzneWIELKANOCNE WARSZTATY RODZINNE
Włocławek / 12.05.2019 Muzeum ZKiDXXXVIII PLENER MALARSKI
Nieszawa / dzisiaj - 24.03.2019 Muzeum Stanisława Noakowskiego w NieszawieWystawa „Kronika nieszawska”
Włocławek / dzisiaj - 10.11.2019 Zbiory Sztuki„PROWINCJA” — POWRÓT PO 30 LATACH. KOLEKCJA PRAC POKONKURSOWYCH (1985–1989).
Włocławek / dzisiaj (wydarzenie stałe) Gmach Główny MuzeumFajans włocławski