#Film     

Niezwykłe lato z Tess, reż. Steven Wouterlood, Holandia 2019

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
CSW - Toruń, Wały gen. Sikorskiego 13 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

 

Krystalicznie czysta woda, gonitwy po plaży i odpoczynek w pełnym słońcu – tak zapowiada się idealny wakacyjny wyjazd. Niestety, brat Sama już pierwszego dnia na plaży łamie nogę… Pechowy wypadek sprawia jednak, że nieco nieśmiały Sam poznaje Tess – przyjazną, choć trochę osobliwą dziewczynę, która skrywa tajemnicę. Refleksyjny Sam postanawia praktykować samotność podczas wyjazdu, a swoje coraz dłuższe treningi zapisuje w specjalnym zeszycie. Mimo to Tess wciąga go w niecodzienną przygodę. Dzięki niej chłopiec odkryje, jak ważne są chwile spędzane z bliskimi osobami. Niezwykłe lato zmieni ich życia na zawsze.

polski dubbing

Artykuł Niezwykłe lato z Tess, reż. Steven Wouterlood, Holandia 2019, 90′ pochodzi z serwisu Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.


Źródło: Centrum Sztuki Współczesnej ZNAKI CZASU

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / dzisiaj CSWSolan i Ludwik – Misja Księżyc, reż. Rasmus A. Sivertsen,Norwegia, 2018
Toruń / dzisiaj CSWWirtualne podróże ze sztuką. Centre Pompidou w Paryżu
Toruń / dzisiaj CSWArab Blues, reż. Manele Labidi, Francja / Tunezja, 2019, 88′
Toruń / 15.08.2020 onlineSPACERY TEMATYCZNE PO TORUNIU
Toruń / 15.08.2020 CSWSpacery tematyczne