#Inne     #dla dzieci

Mistrzostwa STREETBALL i koncert PALUCHA

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
SP Nr5 - Inowrocław, Kiełbasiewicza 5 / pokaż na mapie

    W sobotę, 21 lipca 2018 r., o godzinie 9:00, na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu (ul. St. Kiełbasiewicza 7, osiedle Rąbin) odbędzie się 7. edycja Mistrzostw STREETBALL Inowrocław, nad którą patronat objął Prezydent Miasta Inowrocławia. Turniej rozgrywany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: do 16. roku życia i powyżej tzw. open. Dla zwycięzców turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody, dyplomy i puchary. Impreza potrwa do godziny 14:00.

    Szczegółowy regulamin wraz ze zgłoszeniem drużyny znajdzie się na stronie www.osir.inowroclaw.pl  Zgłoszenia zespołów należy nadsyłać na adres e-mail: marketing@osir.inowroclaw.pl – decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba zespołów w danej kategorii jest ograniczona.

    W ramach imprezy od godz. 19:00 w Teatrze Letnim przy ulicy Świętokrzyskiej 107 odbędą się koncerty muzyki hip-hop. Zagrają lokalne zespoły (Musiel, Emce, Dj Beczki reprezentant, Rejestracja Myśli i Sativa), a gwiazdą wieczoru będzie PALUCH. Całość imprezy poprowadzi Dvj Rink. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, liczba uczestników ze względu bezpieczeństwa ograniczona.

 

Organizatorzy
- Urząd Miasta Inowrocław - www.inowroclaw.pl 
- OSiR Inowrocław - www.osir.inowroclaw.pl 
- Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu www.kck.inowroclaw.pl 
- StejCzill - www.stejczill.pl  www.facebook.com/stejczill 

 

plakat

 


Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 03.03.2019 Kujawskie Centrum KulturyZespół THE ANIMALS