#Literatura     

Kurs pisania z Robertem Małeckim

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Dwór Artusa - Toruń, Rynek Staromiejski 6 / pokaż na mapie

Dwór Artusa jest zawsze blisko literatury i wydarzeń z nią związanych. Od dawna wspieramy twórców, którzy w szczególności obrali jako obiekt swoich książek Toruń, nasz region i okolice.

Tym razem w Dworze Artusa, w ramach zajęć organizowanych przez Maszynę Do Pisania, znany w całej Polsce twórca kryminałów Robert Małecki, poprowadzi kurs pisarski. Robert Małecki jest pisarzem, który w wyjątkowy sposób wpisuje się w tę formułę lokalności, on sam też okazywał zawsze sympatię naszej instytucji. 

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą znaleźć odpowiedz na pytania dotyczące siły dobrej książki oraz szukają praktycznych wskazówek jak pisać, żeby nas czytano! Dzisiaj Roberta Małeckiego jako pisarza nie trzeba rekomendować. On sam przyznaje, że takie kursy kończył, szukał odpowiedzi na nurtujące go pytania, znalazł swój styl i chętnie podzieli się tą wiedzą. Może ktoś z Was stworzy ciekawą fabułę, odnajdzie właściwy czas i miejsce akcji książki oraz stworzy bohatera, który będzie rozpoznawalny i zapadnie w pamięć?!

 

 

Termin kursu:

  • 9 czerwca (niedziela) od 10:30 do 14:00
  • 15, 22 i 29 czerwca (soboty) od 11:00 do 14:30

Źródło: Dwór Artusa

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / dzisiaj Dwór ArtusaToruńska Giełda Winylowa vol. 21
Toruń / 01.03.2020 Dwór ArtusaSaxmania 2020 | Latin Jazz - Od Bossa Novy do Samby
Toruń / 03.03.2020 Dwór ArtusaKujawy w kolorach | Aleksandra Sas Wisłocka | wernisaż
Toruń / dzisiaj - 29.02.2020 Dwór ArtusaSpotkanie z pięknem pejzażu | Wystawa poplenerowa studentów UMK