#Sztuki wizualne     

Konsultacje teatralne – online

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
WOAK Toruń - Toruń, Szpitalna 8 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

WOAK startuje z konsultacjami teatralnymi online!

Kadry kultury, nauczycieli i wychowawców oraz pasjonatów teatru zachęcamy do konsultacji teatralnych z Agnieszką Zakrzewską.

Jeśli chcesz:

    • porozmawiać o wyzwaniach animatora kultury w pracy zdalnej,
    • skonsultować pomysły na działania teatralne z domu lub do wykorzystania w przyszłości,
    • dowiedzieć się gdzie szukać inspiracji do pracy,
    • zaplanować pracę nad scenariuszem czy przedstawieniem,
    • omówić pracę z grupą,
    • przeanalizować prowadzenie Twoich warsztatów teatralnych oraz otrzymać wskazówki

weź udział w spotkaniu online.

W każdy wtorek w godzinach 11.00 – 13.00 wyślij wiadomość na facebookowy profil WOAK-u – Agnieszka Zakrzewska zgłosi się i porozmawiacie za pomocą messengera z opcją wideo.

Agnieszka Zakrzewska - pedagożka teatru i animatorka kultury, specjalistka ds. teatru w WOAK-u. Ukończyła historię na UMK, pedagogikę teatru przy IT im. Z. Raszewskiego oraz IKP UW, a także Podyplomowe Studia Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w AST im. St. Wyspiańskiego, Filia we Wrocławiu oraz Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Jako aktorka i reżyserka związana była z Teatrem Wróbli oraz teatrem UW. Uczestniczka wielu szkoleń i projektów edukacyjno-artystycznych. Autorka licznych przedsięwzięć kulturalnych. Od lat prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku.


Źródło: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / 08.07.2020 Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyArtystyczny zawrót głowy - Każdy coś potrafi, czyli festiwal sztuk wszelkich i osobliwych czasem
Toruń / 10.07.2020 Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyArtystyczny zawrót głowy - Każdy coś potrafi, czyli festiwal sztuk wszelkich i osobliwych czasem
Toruń / 14.07.2020 Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyKATAR 2020 – FILM
Toruń / 14.07.2020 Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyArtystyczny zawrót głowy - Jak własnoręcznie zbudować camera obscura?
Toruń / 15.07.2020 Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyArtystyczny zawrót głowy - Każdy coś potrafi, czyli festiwal sztuk wszelkich i osobliwych czasem