#Sztuki wizualne     

konkurs plastyczny „Śladami budowli sakralnych”

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Wąbrzeski Dom Kultury - Wąbrzeźno, Wolności 47 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

„Motywy religijne w muzyce i plastyce”

 

„Motywy religijne w muzyce i plastyce”, to kolejna inicjatywa Wąbrzeskiego Domu Kultury promująca młodych artystów uzdolnionych muzycznie jak i plastycznie. Patronat honorowy objął Burmistrz Wąbrzeźna Leszek Kawski, natomiast medialny Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA, Gazeta Pomorska oraz MTK.

Już po raz szesnasty zapraszamy wszystkich wykonawców szerzących wartości chrześcijańskie z całej Polski do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej „Sakrosong`2016”. Popularyzacja wartościowych opracowań wokalnych o charakterze sakralnym, ożywienie religijnego ruchu artystycznego oraz ukazanie wartości wiary poprzez muzykę to główne cele opisywanego przedsięwzięcia.  Na tą chrześcijańską ucztę zapraszamy 28 października br. do Wąbrzeskiego Domu Kultury. Początek godz. 10.00.

Kolejnym wydarzeniem mającym miejsce tego dnia w WDK będzie otwarcie wystawy połączonej z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Śladami budowli sakralnych”.

Do udziału w tej inicjatywie zapraszamy wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych. Pracę plastyczną przedstawiającą m.in. kapliczki, kościoły i inne budowle sakralne w formacie A3, wykonaną dowolną techniką należy dostarczyć do Wąbrzeskiego Domu Kultury  osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Wąbrzeski Dom Kultury,
ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno do dnia 14 października br.

Bliższe informacje: Dział Animacji Kultury WDK, tel. 56 688 17 27 wew. 24; 535 436 071. Regulaminy oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie www.wdkwabrzezno.pl w zakładce konkursy.

 

 

 


Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Wąbrzeźno / 11.10.2020 Wąbrzeski Dom KulturyMiłosna pułapka
Wąbrzeźno / dzisiaj - 18.09.2020 Wąbrzeski Dom KulturyKonkurs „Legendy pędzlem malowane” – on-line