#Muzyka     

koncerty muzyki hip-hop, (O.S.T.R.)

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Teatr Letni - Inowrocław, Świętokrzyska 107 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

    W niedzielę, 21 lipca 2019 r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu (ul. Kiełbasiewicza 7, osiedle Rąbin) odbędą się VIII Mistrzostwa Streetball’u pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia.
    Zawodnicy rywalizować będą od godz. 9.00. Turniej rozgrywany zostanie w II kategoriach wiekowych: do 16. roku życia i powyżej tj. OPEN. Dla zwycięzców turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody, dyplomy i puchary. Zakończenie Turnieju przewiduje się około godziny 14.00.
    Szczegółowy regulamin wraz ze zgłoszeniem drużyny znaleźć można na stronie www.osir.inowroclaw.pl  Więcej informacji mogą Państwo uzyskać między innymi pod numerem telefonu 52 35 55-355.
    Zwieńczeniem sportowych rozgrywek będą koncerty muzyki hip-hop, które rozpoczną się od godz. 19.00 w Teatrze Letnim przy ulicy Świętokrzyskiej 107 w Inowrocławiu. Zagrają lokalne zespoły sceny hip-hop , natomiast gwiazdą wieczoru będzie raper O.S.T.R. Imprezę poprowadzi Dvj Rink.

Wstęp na koncerty w cenie:
- 10zł/os. (w KCK, ul. Jana Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67) - do 19 lipca br.,
- 15zł/os. (w dniu koncertu).
Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc ograniczona.

 

Organizatorzy
Urząd Miasta Inowrocław- www.inowroclaw.pl 
OSiR Inowrocław- www.osir.inowroclaw.pl 
Kujawskie Centrum Kultury – www.kck.inowroclaw.pl 
StejCzill – www.facebook.com/stejczill, www.stejczill.pl 

 

streetball plakat

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / dzisiaj - 09.04.2020 Teatr MiejskiKonkurs wokalny "GŁOS ONLINE"
Inowrocław / dzisiaj - 31.05.2020 Teatr MiejskiWYSTAWA RYSUNKÓW ANDRZEJA MLECZKI