#Muzyka     

Koncerty pod Gwiazdami – The Best of Krzysztof Cugowski

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Muzem Etnograficzne - Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 19 / pokaż na mapie

Krzysztof-Cugowski-fot.-Agnieszka-Kalinowska

 

Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. Po rozpadzie w 2014 roku macierzystego bandu wokalista kontynuuje swoją muzyczną karierę, a w tym roku postanowił ruszyć w przełomową, własną trasę koncertową.

Na tegorocznych Koncertach pod Gwiazdami udowodni, że jest jednym z najbardziej charakterystycznych wokalistów rockowych w kraju. Warto dodać, że jego zespół tworzą doświadczeni muzycy, którzy w przeszłości grali z wieloma artystami z muzycznej pierwszej ligi kraju, jak i zagranicy.

Koncert będzie swoistym The Best of Krzysztof Cugowski. Usłyszymy zapewne Noc Komety, Takie Tango, Przebudzenie oraz wiele innych przebojów, których słuchało i słucha nadal już kilka pokoleń Polaków. Trasa koncertowa Krzysztofa Cugowskiego jawi się jako jedno z najciekawszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej tego roku. Tym bardziej fani prawdziwego rocka nie odpuszczą takiego wydarzenia!

Krzysztof Cugowski ma na swoim koncie krążek Integralnie (2001) z coverami wielkich przebojów polskiego i światowego rocka więc kto wie, może usłyszymy wykonywany na tej płycie It’s A Man’s, Man’s World Jamesa Browna oraz inne hity światowej muzyki.

 
Bilet normalny: 65 zł 
Bilet ulgowy: 60 zł

Artykuł Koncerty pod Gwiazdami – The Best of Krzysztof Cugowski pochodzi z serwisu Dwór Artusa Toruń.


Źródło: Muzeum Etnograficzne im. prof. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu

Wybrane propozycje organizatora

Wielka Nieszawka / 23.09.2018 Muzeum Etnograficzne, Olenderski Park EtnograficznyŻywy skansen – Po sąsiedzku u olendrów
Toruń / 27.09.2018 Muzem EtnograficzneEsperanto – gra w przyjaźń
Toruń / 05.10.2018 - 07.10.2018 Muzem EtnograficzneMuzeum za pół ceny
Toruń / dzisiaj - 31.03.2019 Muzem EtnograficzneWileńskie kiermasze, jarmarki i odpusty. Fotografie Bolesławy i Edmunda Zdanowskich
Wielka Nieszawka / dzisiaj (wydarzenie stałe) Olenderski Park EtnograficznyOLENDERSKI PARK ETNOGRAFICZNY