#Muzyka     

Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Teatr Miejski - Inowrocław, pl. Klasztorny 2 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław ruszają z projektem AKCJA (RE)GENERACJA. Co kryje się pod tym hasłem?Jakie niespodzianki przygotowane zostały dla spragnionych kultury?

Kujawskie Centrum Kultury oraz Miasto Inowrocław ruszają z nowymi wydarzeniami, które będzie można śledzić i co najważniejsze – brać w nich udział! Muzyka, sztuka, teatr pod wspólnym mianownikiem kultury odradzają się, jak Feniks z popiołów pod nowym, mocnym hasłem AKCJA (RE)GENERACJA. Co w ramach #akcjaregeneracja na najbliższe dwa miesiące?

Mocnym, tegorocznym koncertowym akcentem będzie inicjatywa pod nazwą INOWROCŁAW 654, która – choć realizowana w nieco innym charakterze niż dotychczas – pozostawi równie ogromne wrażenie. INOWROCŁAW 654 to 6 znanych polskich artystów, 5 dobrych koncertów i 4 różne pokolenia, czyli krótko rzecz ujmując - muzyka dla każdego!

Koncert Dawida Kwiatkowskiego, który określany jest mianem polskiego Justina Biebera. Organizatorzy zaplanowali koncert na 14 sierpnia. W dniu koncertu, w Teatrze Miejskim, będzie można uczestniczyć w spotkaniu autorskim z wokalistą.

akcjaregeneracja-plakaty-b1-kwiatkowski

28 sierpnia na deskach Teatru Letniego zobaczymy polskiego piosenkarza balansującego pomiędzy gatunkami pop i rock, multiinstrumentalistę, kompozytora i autora tekstów – Krzysztofa Zalewskiego.

akcjaregeneracja-plakaty-b1-zalewski

Projekt INOWROCŁAW 654 będzie zamykać artystka, odkrycie roku 2018 – Daria Zawiałow, która swoimi kolejnymi odsłonami zachwyca widzów. Koncert Darii Zawiałow to koncert przeniesiony z 28 marca 2020 roku i bilety zakupione na 28 marca będą honorowane podczas koncertu 13 września. 

akcjaregeneracja-plakaty-b1-zawialow


Wszystkie koncerty w ramach AKCJA (RE)GENERACJA i projektu INOWROCŁAW 654 odbędą się w Teatrze Letnim o godzinie 19:00 z zachowaniem odpowiednich wytycznych i szczególnych środków ostrożności.

Bilety w cenie 75 zł na każdy z koncertów można zakupić elektronicznie na stronie www.kckino.pl lub w sekretariacie Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu przy ulicy Kilińskiego 16. Organizatorzy przewidują również karnety na wszystkie wydarzenia łącznie w cenie 250 zł za sztukę. Ponadto istnieje opcja zakupu tzw. biletu VIP na koncert Roksany Węgiel lub Dawida Kwiatkowskiego. Bilet VIP w cenie 130 zł uprawnia do uczestnictwa w koncercie jednego z wyżej wspomnianych artystów w połączeniu z udziałem w spotkaniu autorskim.

akcjaregeneracja-plakaty-b1-ogolny

Szczegóły odnośnie wydarzeń realizowanych w ramach #akcjeregeneracja i #inowrocław654 możecie śledzić na wydarzeniach na Facebooku dedykowanych specjalnie dla poszczególnych projektów lub na stronach organizatorów.

Wydarzenie ogólne:
https://www.facebook.com/events/2760431394191890/

Koncert Roksany Węgiel: 
https://www.facebook.com/events/2847124842080768/ 


Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / dzisiaj - 30.09.2020 Galeria MiejskaWYSTAWA RYSUNKÓW ANDRZEJA MLECZKI