#Teatr / Kabaret     

komedia „Kochanie, wróciłem”

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
CKK Jordanki - Toruń, Al. Solidarności 1-3 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Jeśli w znanym porzekadle „Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie, wróciłem” najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale, co ciekawe, w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… prawie za każdą cenę.

Ale… syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko główną bohaterkę, o czym, oczywiście Severine nie wie – w przeciwieństwie do byłego męża.
Trochę skomplikowane? Tak, a to jeszcze nie wszystkie zawiłe sytuacje, które rozbawią widza do łez. Na koniec wszystko jednak się wyjaśni i zakończy happy endem, jak to w komediach bywa…

Występują:

Maria Pakulnis
Katarzyna Ankudowicz/Katarzyna Zielińska
Marta Wierzbicka
Wojciech Wysocki
Jan Jankowski
Marcin Troński/Tomasz Dutkiewicz
Grzegorz Pawlak
Bartosz Obuchowicz

 

kochanie