#Film     

Kino plenerowe na Rynku i LAST VEGAS

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Kujawskie Centrum Kultury - Inowrocław, Jana Kilińskiego 16 / pokaż na mapie

    Kolorowe leżaki, coś słodkiego na ząb i popcorn do chrupania. Rynek ponowie zamieni się w plenerową salę kinową. 18 lipca 2018 r. inowrocławianie pod chmurką obejrzą znakomitą amerykańską komedię w gwiazdorskiej obsadzie „Last Vegas”. Cztery aktorskie legendy - Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline - po raz pierwszy wspólnie na ekranie!

    Kujawskie Centrum Kultury kolejny raz podjęło współpracę z realizatorami Filmowego Lata z Orange i Multikinem i dzięki temu Inowrocław znalazł się na filmowej trasie. W całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt pokazów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach.
    Filmowe Lato pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach, jak i malowniczo położonych miejscowościach – w tym w Inowrocławiu. W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie.

komedia LAST VEGAS
Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W „Last Vegas” grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko zdają sobie sprawę z tego, że dekady imprezowego uśpienia mocno zmodyfikowały reguły gry: Miasto Grzechu stało się zupełnie innym miejscem, a różnego rodzaju rywalizacje mocno nadwątliły ich przyjaźń. Jednak nie mają zamiaru dawać za wygraną. Być może ich czasy już przeminęły, a największe show robi obecnie Cirque du Soleil, lecz czwórka mężczyzn sprawi, że Las Vegas padnie do ich stóp!

Początek seansu – 18 LIPCA – o godz. 21.30. Film niezalecany dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Wstęp wolny!

 

plakat kino

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 03.03.2019 Kujawskie Centrum KulturyZespół THE ANIMALS