#Film     

Kino Niebieski Kocyk

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki - Toruń, ul. Gagarina 37a / pokaż na mapie

10 ZŁ – STUDENCI I ABSOLWENCI Z KARTĄ ABSOLWENTA UMK
12 ZŁ – POZOSTAŁE OSOBY

Rezerwacja biletów aktywna jest do północy poprzedzającej dzień seansu. Ilość biletów w puli do rezerwacji jest ograniczona, jednak nie jest jednoznaczna z tym, że nie można biletów nabyć osobiście  w kasie/recepcji klubu. W takiej sytuacji mogły się skończyć jedynie bilety z rezerwacji, a nie bilety ogólnie dostępne w sprzedaży.
„KSZTAŁT WODY”, reż. Guillermo del Toro, USA 2017
Nagrodzona Oscarem za najlepszy film, baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Eliza Esposito (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, 
a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą Fuller (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata. ,,Kształt wody’’ to fascynująca opowieść o rewolucji wykluczonych społecznie osób, które razem stawiają opór przeciwnościom losu.
 
 

Źródło: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / 06.12.2019 Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Koncert: Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji