#Film     

Maraton GWIEZDNYCH WOJEN

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Brodnicki Dom Kultury - Brodnica, Przykop 43 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Już 19 grudnia  premiera  najnowszej części sagi, „GWIEZDNE WOJNY:  SKYWALKER. ODRODZENIE”, a tymczasem zapraszamy do KINOTEKI BRODNICA na gwiezdny maraton, w którym przypomnimy sobie wszystkie dotychczasowe części sagi.To będzie naprawdę, naprawdę dłuuuga batalia z „Gwiezdnymi wojnami”. 


Zaczynamy 3 GRUDNIA, o 17:00, od „MROCZNEGO WIDMA” pierwszego epizodu kosmicznej sagi.  Ci, którzy nie przepadają za małym Anakinem, Jar-Jarem i przesytem komputerowej animacji, mogą do nas zajrzeć o 19:30, w sam raz na „ATAK KLONÓW”.
4 GRUDNIA obejrzymy kolejno „ZEMSTĘ SITHÓW”
i „NOWĄ NADZIEJĘ”, a 5 GRUDNIA kultowe już „IMPERIUM KONTRATAKUJE” i „POWRÓT JEDI”.
6 GRUDNIA, O GODZ. 18:00,  nastąpi „PRZEBUDZENIE MOCY”.  Najwyższy Porządek, który powstał na gruzach pokonanego 30 lat wcześniej złowrogiego Imperium, próbuje podbić resztę galaktyki. Przeciwstawiają mu się jedynie członkowie Ruchu Oporu, na którego czele staje siostra bliźniaczka Luke’a, Leia, która usiłuje go znaleźć i nakłonić do pomocy w walce przeciw Najwyższemu Porządkowi.
W kolejnej części - „GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI”- Rey, którą widzowie poznali w poprzedniej części, odnajduje Luke’a Skywalkera, by namówić go na powrót i walkę z Najwyższym Porządkiem. Tymczasem Rebelianci próbują uciec przed flotą wroga.
WSTĘP WOLNY, ZAPRASZAMY!

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM MARATONU:
3 GRUDNIA
17:00
-  EPIZOD I: „MROCZNE WIDMO”
19:30 - EPIZOD II: „ATAK KLONÓW”

 

4 GRUDNIA
17:00 - EPIZOD III: „ZEMSTA SITHÓW”
19:30 - EPIZOD IV: „NOWA NADZIEJA”

5 GRUDNIA
17:00 - EPIZOD III: „IMPERIUM KONTRATAKUJE”
19:30 - EPIZOD IV: „POWRÓT JEDI”

6 GRUDNIA

18:00 - EPIZOD VII: „PRZEBUDZENIE MOCY”
20:30 - EPIZOD VIII: „OSTATNI JEDI”

 

STAR WARS MARATON


Źródło: Brodnicki Dom Kultury