#Muzyka     

FONOMO: BELIEF DEFECT, BEAK>

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy - Bydgoszcz, Marcinkowskiego 12 / pokaż na mapie

BELIEF DEFECT zrodził się z chęci przekroczenia granic obowiązujących na undergroundowej scenie elektronicznej oraz odrzucenia niepisanych nakazów i zakazów jej estetyki, polityki i hierarchicznej organizacji. Muzyka Belief Defect to powrót do brzmień, które odegrały zasadniczą rolę w okresie kształtującym ich osobowość. Spójną narrację kompozycji tworzy egzystencjalna, społeczna lub polityczna tematyka opowiedziana przez pryzmat „zdeprawowanych dekadentów” (Decadent yet Depraved – tytuł płyty zespołu). Konfrontacyjny aspekt muzyki zespołu uzupełniają obrazy zawierające silną krytykę społeczną i apokaliptyczną wizję rzeczywistości.

---

Beak> to Billy Fuller, Geoff Barrow oraz Will Young. Działając z angielskiego Bristolu, wydali 3 płyty nakładem Invada Records – Beak> (2009), >> (2012), >>> (2018) oraz soundtrack do nagradzanego filmu Couple In A Hole (2015). Trio tworzy gęstą i atmosferyczną muzykę, której inspiracje znaleźć można w eksperymentach takich grup, jak m.in. This Heat, Can, czy Soft Machine.

 

35 zł (bilet na cały dzień festiwalu).

Bilet całodniowy upoważnia również do wejścia do Klubu Mózg.

Bilety dostępne są na stronie organizatora (link poniżej), w sieci sklepów Empik w całej Polsce oraz w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.


Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Wybrane propozycje organizatora

Bydgoszcz / dzisiaj Kino OrzełBYDGOSKIE KINO WOLNOŚĆ: "Ucieczka z Kina Wolność"
Ostromecko / dzisiaj Pałac Nowy w OstromeckuRetro show DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR - Artes Ensemble
Bydgoszcz / dzisiaj Kino OrzełBYDGOSKIE KINO WOLNOŚĆ: "Tu było kino"
Bydgoszcz / dzisiaj Kino OrzełBYDGOSKIE KINO WOLNOŚĆ: "Ida"
Bydgoszcz / 18.11.2019 Kino ORZEŁ"Obywatel Jones" (2019), reż Agnieszka Holland