#Sztuki wizualne     

„Emocje” – wystawa fotografii Andrzeja Reschke

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Centrum Kultury Browar B. - Włocławek, ul. Łęgska 28 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Andrzej Reschke fotografią zajmuje się od kilkunastu lat, głównie tematyką przyrodniczą oraz szeroko pojętymi portretami. Od 2013 r. jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Toruńskiego. Pochodzi spod Lęborka na Kaszubach, lecz osiadł we Włocławku. Włocławianom jego fotografie znane są już z wystaw indywidualnych i zbiorowych. Andrzej Reschke otrzymał m. in wyróżnienia w Konkursie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz w konkursie fotograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie „Tilia”. Wernisaż 24 października, godz. 18.00. Wstęp wolny.

Wystawa do 1 grudnia. Godziny zwiedzania: wtorek – piątek, godz. 11.00 – 18.00, sobota, godz. 14.00 – 18.00 (ostatnie wejście godz. 17.30).


Źródło: Centrum Kultury BROWAR B.