e-kultura w Dworze Artusa

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Dwór Artusa - Toruń, Rynek Staromiejski 6 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Ze względu na Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy przełożyć wszystkie wydarzenia (koncerty, spotkania, warsztaty, zajęcia stałe, zwiedzanie etc.) zaplanowane od 11 marca do końca kwarantanny. Nie musicie się jednak martwić! Do jej zakończenia będziemy sumiennie dbać o waszą higienę kulturalną, przenosząc Was w wirtualny świat e-kultury! Pełni pomysłów i kreatywności wykorzystujemy to, co mamy w zasięgu ręki. Natomiast już od 14.05. uruchomiona zostanie ponownie kasa Dworu Artusa, a także od 18.05. galerie sztuki w Centrum Kultury Dwór Artusa przy Rynku Staromiejskim 6 oraz Filii Dworu Artusa w dawnym Domu Muz przy ul. Podmurnej 1/3. Kasa w Dworze Artusa wraca do standardowego funkcjonowania w czwartki w godzinach 10.00 do 16.00, zaś galerie otwarte będą w dni powszednie od 10.00 do 16.00.

W maju i czerwcu przygotowaliśmy dla Was dni pełne wirtualnych wydarzeń!

Na tym nie koniec! Obserwujcie stronę Dworu Artusa oraz nasze social media, bo wydarzeń online będzie znacznie więcej!

W przypadku braku możliwości obejrzenia wcześniejszych transmisji albo ponownej chęci powrotu do nich wszystkie opublikowane przez nas filmiki znajdziecie TUTAJ –> arTiWi

Cały czas także pracujemy nad nowymi terminami przełożonych wydarzeń. Nie przestajemy śledzić sytuacji w kraju, by na bieżąco Was informować. Bilety już zakupione zachowują ważność, jednak istnieje możliwość zwrotu biletów. W kasie Dworu Artusa będzie możliwa wymiana biletów, które nie odbyły się z powodu pandemii na gotówkę lub – do czego Państwa serdecznie zachęcamy – vouchery na inne imprezy organizowane w przyszłości przez Dwór Artusa. Pozwoli to nam na kontynuację swoich działań w tych trudnych czasach oraz wsparcie osób zajmujących się edukacją i kulturą, z którymi współpracujemy.

Bilety zakupione:

  • przez www.artus.torun.pl | goout |kupbilecik | biletyna ➡ koszty zostaną zwrócone zgodnie z regulaminem portali.
  • w artusowej kasie ➡ możecie oddawać w kasie przy Rynku Staromiejskim 6 od 14 maja
  • karnety na wydarzenia stałe (edukacyjne) ➡ od wartości karnetu zostanie odjęta kwota należna za okres kwarantanny
  • zaplanowane wydarzenia edukacyjne, w których miały brać udział szkoły i przedszkola zostaną przełożone na inny dogodny termin. Osoba koordynująca skontaktuje się w tej sprawie z zainteresowanymi placówkami.

Osoby, które nie będą w stanie przyjść do kasy w godzinach jej otwarcia, prosimy o kontakt tel. +48 56 655 49 39.

Bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie!

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  ⏩Toss a coin to Artus & Artists⏪  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego

Artykuł e-kultura w Dworze Artusa pochodzi z serwisu Dwór Artusa.


Źródło: Dwór Artusa